HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, ett par, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Fransar. Etikettmärkta. Diameter 20 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestade. Ytskikt med slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 500
    437 EUR
    495 USD

    Budhistorik (34 bud)
    3 6 dec 20:034500SEK
    2 6 dec 19:584300SEK
    8 6 dec 19:374100SEK