TESERVIS I TRÄLÅDA, 2000-tal.

TESERVIS I TRÄLÅDA, 2000-tal.

Mässing, kristall, nickel och emalj. 3 st teglashållare med glas, totalhöjd 12,5 cm, 4 st skedar, längd 12,5 cm, honungskruka med lock, längd 15 cm, bricka, diameter 34,5 cm. Lådans storlek 39 x 39 x 15 cm.

Smärre slitage. Lådan med smärre repor.

Utropspris
150 EUR