RING, 18K guld med en stor rökkvarts.

Total vikt 17.9 gram, storlek 16½, stämplad OUB (O.U. Bohlin) Stockholm 1966.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anita Bolin

    Anita Bolin
    Senior specialist smycken

    anita.bolin@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    361 EUR
    411 USD

    Budhistorik (7 bud)
    212 jan 18:443700SEK
    511 jan 22:433500SEK
    Acceptpris på 3 500 SEK uppnåddes
    210 jan 9:373300SEK