CHAMPAGNEVISPAR, 2 st, 18K guld.

En med engelska stämplar, en med svensk kontrollstämpel. Längd 7,5 cm respektive 9 cm. Vikt totalt ca 12,5 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
481
5 421
502
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (13 bud)
13 dec 2018 19:50
481 EUR
13 dec 2018 19:50
461 EUR
13 dec 2018 19:47
421 EUR
13 dec 2018 19:47
401 EUR
13 dec 2018 1:02
361 EUR
11 dec 2018 21:14
341 EUR
9 dec 2018 1:56
320 EUR
7 dec 2018 11:12
150 EUR
7 dec 2018 10:56
140 EUR
7 dec 2018 6:18
130 EUR
6 dec 2018 7:53
120 EUR
5 dec 2018 16:27
110 EUR
5 dec 2018 16:11
100 EUR