Förgylld, rikt skulpterad dekor i pastellage av rocailler, blad och sköld, 134 x 51 cm
Anlupet glas. Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Smärre slitage. Smärre skada
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10