Pehr Hörberg

(Sverige, 1746-1816)
Pehr Hörberg
(Sverige, 1746-1816)

PEHR HÖRBERG, tillskriven, olja på pannå.

Gravläggningen. 45 x 52 cm.

Slitage. Repor. Märken. Skador.

Konstnär

Utropspris
4 000 SEK