HYLLA, 1930/40-tal.

Fanerat med mahogny, med hyllplan. Bredd 160, djup 25,5, höjd 70 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Alexandra Xu

    Alexandra Xu

    alexandra.xu@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    214 EUR
    242 USD

    Budhistorik (5 bud)
    2 7 dec 13:512200SEK
    3A 7 dec 13:512000SEK
    3 6 dec 21:151500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes