stål, automatisk, mineralglas, integrerad originallänk, viklås, ca 1973. Caliber 711, Serienr. 37012852, Boettnr. 155.0021 / 355.0814,
Slitage. Skador. Skadad urtavla.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10