SIGVARD BERNADOTTE, matservis, 36 delar, porslin, "Christineholm" eller "Marianne Royal Blue", 2000-tal.

Dekor i silver och blått. Bestående av:
12 st, mattallrikar, Ø 25,5 cm.,
12 st, djupa tallrikar, Ø 22,5 cm,
12 st, entrétallrikar, Ø 20 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

30. Omega, La Magique, "Tony Montana", ca 1982.
Utropspris
42 000 - 52 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK