MATTA Täbriz troligen, antik ca 386 x 316 cm.

Konditionsrapport

Skador. Slitage. Blekt. Abrascher. Vikveck. Trampveck. Skadad kortsida. Skadad långsida. Skadade fransar. Revor. Fläckar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    391 EUR
    451 USD

    Budhistorik (6 bud)
    113 jan 18:254000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    113 jan 18:243501SEK
    113 jan 10:503010SEK