EDWARD HALD, skål med fat, Orrefors 1920/30-tal.

Signerad Of He 67-29, diameter 26, höjd 15 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 700
    165 EUR
    187 USD

    Budhistorik (18 bud)
    4 6 dec 21:171700SEK
    5 6 dec 21:161600SEK
    4A 6 dec 21:161500SEK