SOCKERSKÅLAR, ett par, silver, CFC, Stockholm, 1919.

På fot med lock. Invändigt förgyllda. Lock med urtag för sked. Graverade på locket. Längd 24. Bredd 11. Höjd 18 cm. Vikt 788 g.

Anlupen. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK