Konst Modern svensk konst
1118379
Carl-Axel Lunding
(1929-2006)

CARL-AXEL LUNDING, olja på pannå, signerad och daterad a tergo.

Komposition. 80x80 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK