JO NIEMEYER, färgserigrafier, 3 st i mapp, signerad och numrerad 50/75, 1998.
"Spirale BW 98" Bladstorlek ca 30 x 30 cm.
Oramad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK