JO NIEMEYER, färgserigrafi, signerad och numrerad 26/75, 2012.

Komposition. Bladstorlek ca 30 x 30 cm.

Konditionsrapport

Oramad.

Proveniens
Private collection.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T93
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 049
    102 EUR
    115 USD

    Budhistorik (13 bud)
    914 dec 14:501049SEK
    8A14 dec 14:50999SEK
    814 dec 14:46800SEK