OSSIAN ELGSTRÖM, akvarell, monogramsignerad OE och daterad 29.1.34.
"Vilda jakten". Duk uppfordrad på pannå 20 x 41 cm.
Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK