OSSIAN ELGSTRÖM, akvarell, monogramsignerad OE och daterad 34.
"Märkning". Duk uppfordrad på pannå 30 x 31 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK