BÖCKER, 6 st, 1600/1700-tal.

BÖCKER, 6 st, 1600/1700-tal.

Andelighe Betrachterlier, 1635. De L'esprit des Loix, 1751. Demosthene, 1744. Le Theatre de P Corneille, 1714. JJ Björnståhls Utlänska Resa.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Missfärgningar. Skador.

Utropspris
1 500 SEK