LYKTA, koppar, mässing och glas, 1700-tal.

Genombruten dekor. Glasade sidor. Höjd ca 70 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Anlupen. Bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H33

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    20 minuter 16 sekunder

    Utropspris: 7 000 SEK

    4 100
    401 EUR
    462 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    617 jan 18:354100SEK
    114 jan 11:383900SEK
    5A14 jan 11:383800SEK