VAS, glas, "Bacchantes", Lalique.

Reliefdekor av kvinnor. Signerad "Lalique France". Märkt med etikett. Höjd 24,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 6 timmar

    Utropspris: 10 000 SEK

    7 000
    684 EUR
    779 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 7 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    510 dec 19:377000SEK
    3 9 dec 08:416500SEK
    4 8 dec 13:204000SEK