FICKUR, 47 mm

FICKUR, 47 mm

14K guld, manuell, plexiglas, emaljerad urtavla, liten sekundvisare, vikt tot 73 gram, kedja i 18K guld, vikt 11 gram

ref nr 13147

Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadad urtavla. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
3 000 SEK