14K guld, manuell, plexiglas, emaljerad urtavla, liten sekundvisare, vikt tot 73 gram, kedja i 18K guld, vikt 11 gram
ref nr 13147
Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadad urtavla. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.