OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , olja på duk a tergo daterad 1909
Porträtt - midjebild av okänd dam i svart hatt, 55 x 46 cm
Hål. Smärre slitage.
A tergo märkt A Halldn (?) julen 1909