HALSKEDJA, 18K guld.

Stämplad KFS 750. Karbinhake. Längd 43 cm. Vikt 21,7 gram

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Fredrik Karlsson

    Fredrik Karlsson

    fredrik.karlsson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    5 301
    517 EUR
    589 USD

    Budhistorik (4 bud)
    412 jan 18:445301SEK
    Acceptpris på 5 300 SEK uppnåddes
    310 jan 11:545101SEK
    29 jan 8:064700SEK