SIMON GATE, champagneglas, 12 st, "Salut", Orrefors, 1900-talets senare del.

Klar glasmassa. Delvis etikettmärkta. Höjd ca 18 cm. Ett extra glas med litet nagg medföljer.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Nagg på det medföljande glaset.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    272 EUR
    308 USD

    Budhistorik (19 bud)
    8 8 dec 13:592800SEK
    9A 8 dec 13:572600SEK
    8 8 dec 13:572600SEK