CHAMPAGNEKYLARE samt glas 3 st Barbini Murano Italien 1900-talets mitt.

Handmålad dekor samt förgyllda, diameter 19, höjd 23, glasens höjd 12,5 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V7

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    550
    53 EUR
    61 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    211 dec 06:35550SEK
    110 dec 19:47500SEK