VÄSKA, Prada.
Rött skinn. Märkt "PRADA MILANO DAL 1913" med silverfärgade bokstäver på metallbricka. Fodrad med logotypmärkt tyg, invändigt ett fack med dragkedja. Etikettmärkt "PRADA MILANO". 9 x 34 x 28 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage och repor.