PAUL DELVAUX, färglitografi signerad och numerad 19/150
"La Sirène", bildyta 32 x 24 cm
Ej examinerad ur ram. Blekt.
Jacob 28. 1969
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK