Kannelerat skaft. Rund fot med dekor av pärlband. Urnformade ljuspipor. Höjd 24 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Ena sned.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10