ARMBAND 14K vitguld m briljanter ca 0,5 ct och syntetiska rubiner ca 2,5 ct, vikter totalt

Total vikt 7,1 g. Längd ca 18,5 cm. Rubiner syntetiska eller troligen syntetiska.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
6 500 SEK