SILVERHÄNGE m KEDJA THERESA HORSLEV för MEMA, sterling silver
Hänge med blomsterdekor. Hängets höjd ca 7 cm. Kedja. längd ca 61 cm. Hänget signerat 'Theresia'; stämplat sterling 925 samt 'MEMA', Lidköping, otydlig årsstämpel. Totalvikt 40,5 g.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.