OKÄND KONSTNÄR, olja på duk
Slottspark. 49 x 58 cm. Monogramsignerad J. W
Åldersrelaterat slitage och ytsmuts. Fläckar. Färgbortfall, ställvis något kraftigare i dukens nedre vänster hörn. Krackelyrer.