LOUIS LELOUP, vas 1970-tal signerad glas.

Signerad samt etikettmärkt, höjd 25 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V8

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 800
    175 EUR
    198 USD

    Budhistorik (21 bud)
    1 8 dec 21:311800SEK
    4 8 dec 21:311700SEK
    1A 8 dec 21:311600SEK