BARSKÅP, 1960-tal.

BARSKÅP, 1960-tal.

Fanerat med palisander. Invändigt rödlackerad. På hjul. Längd 70-140, djup 45, höjd 57 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Repor. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK
Om Cites

CITES-intyg medföljer