LARS LERIN, akvarell, signerad och daterad -90.

Klippor. 74x104 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 100 000 SEK

    Slutpris

    115 500
    11 221 EUR
    12 715 USD

    Budhistorik (19 bud)
    4A 9 dec 15:53115500SEK
    6 9 dec 15:53115000SEK
    4 9 dec 15:51112500SEK
    Acceptpris på 80 000 SEK uppnåddes