JAROSLAC BRYCHTA, figuriner 6 st glas 1950/60-tal.

En med etikett, höjd ca 18-21 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage. En stråke lagad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V11

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 900
    185 EUR
    209 USD

    Budhistorik (11 bud)
    2 8 dec 21:351900SEK
    4A 8 dec 21:351800SEK
    2 8 dec 21:351700SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes