VAS signerad Jem art-noveau omkring 1900, bemålad glas.

Höjd 35 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ytslitage

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    44 EUR
    50 USD

    Budhistorik (4 bud)
    1 8 dec 18:24450SEK
    2A 8 dec 18:24400SEK
    2 8 dec 16:48350SEK