BRUNO MATHSSON, bokhylla, "Standard", 1900-talets andra hälft.

Bok och furu. 3 hyllplan, längd 100, bredd 30 cm. 12 hyllplan, längd 100, bredd 25 cm. En tidningshylla, längd 300, bredd 34 cm. 4 konsoler, längd 146 cm. En konsol, längd 85 cm. Ej monterad. Skruvar medföljer. Ej märkt.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Märken. Smärre färgbortfall. Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 7 timmar

    Utropspris: 12 000 SEK

    3 000
    292 EUR
    333 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    318 jan 15:223000SEK
    217 jan 20:392200SEK
    117 jan 20:032000SEK