BRUNO MATHSSON, bokhylla, "Standard", 1900-talets andra hälft.

Bok och furu. 3 hyllplan, längd 100, bredd 30 cm. 12 hyllplan, längd 100, bredd 25 cm. En tidningshylla, längd 300, bredd 34 cm. 4 konsoler, längd 146 cm. En konsol, längd 85 cm. Ej monterad. Skruvar medföljer. Ej märkt.

Bruksslitage. Repor. Märken. Smärre färgbortfall. Smärre fläckar.

Utropspris
12 000 SEK