GUNNAR CYRÉN, bokstöd, ett par, glas, Orrefors.

Klarglas. En signerad Orrefors B 4381/311. Längd 14 cm, djup 4 cm, höjd 9 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 600
    253 EUR
    286 USD

    Budhistorik (28 bud)
    811 dec 21:092600SEK
    12A11 dec 21:092400SEK
    1211 dec 21:072300SEK