STOLAR, 6 st, Grythyttan Stålrörsmöbler, 1900-talets andra hälft.

Benstomme av svartmålad metall. Sits och ryggbricka fanerad med teak. Etikettmärkta. Stapelbara. Sitthöjd ca 46 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H137

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 400
    330 EUR
    374 USD

    Budhistorik (14 bud)
    714 dec 14:343400SEK
    614 dec 01:323200SEK
    5A14 dec 01:323000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes