KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, ett par, JOC Vetlanda, 1960-tal.

Stomme av teak. Lösa sitt och rygg dynor med skinnklädsel. Sitthöjd 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Torkad stoppning.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    7 200
    700 EUR
    793 USD

    Budhistorik (39 bud)
    10 7 dec 20:237200SEK
    12A 7 dec 20:227000SEK
    10 7 dec 20:226900SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes