LJUSSTAKE signerad Daum glas 1900-talets andra hälft.

För tre ljus, höjd ca 14, längd ca 20 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V14

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 6 dec 16:05300SEK