VAS signerad Holmegaard glas 1900-talets mitt.

Höjd 14 cm

Konditionsrapport

Repor. Bruksslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N2

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 700
    166 EUR
    189 USD

    Budhistorik (19 bud)
    2 8 dec 17:561700SEK
    5 8 dec 16:331600SEK
    2A 8 dec 16:321500SEK