EXBOR EGERMANN, vaser 3 st signerade Tjeckien 1960-tal glas.

Höjd 14-18 cm

Konditionsrapport

Repor. Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    728
    71 EUR
    80 USD

    Budhistorik (4 bud)
    3 8 dec 16:34728SEK
    2A 8 dec 16:34678SEK
    2 4 dec 20:57350SEK