VASER 2 st Nachman Tyskland 1900-talets mitt glas.

Slipad dekor, höjd ca 16,5-19,5 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    88 EUR
    100 USD

    Budhistorik (14 bud)
    6A 8 dec 20:01900SEK
    1 8 dec 20:01850SEK
    6 8 dec 18:10800SEK