SKÅL på fot, glas, Kjell Engman, Artist collection, Kosta Boda, signerad.

Märkt "Kosta Boda Art Coll K Engman 59147". Höjd ca 26 cm, diameter ca 29 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    83 EUR
    95 USD

    Budhistorik (14 bud)
    5 8 dec 18:40850SEK
    4 8 dec 18:39800SEK
    5 8 dec 18:34750SEK