Design Konstglas
1121194
SKÅL på fot, glas, Kjell Engman, Artist collection, Kosta Boda, signerad.

Märkt "Kosta Boda Art Coll K Engman 59147". Höjd ca 26 cm, diameter ca 29 cm

Smärre slitage. Repor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK