ARKIVSKÅP, 2 st, omkring 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Rulljalusier med bakomvarande hyllinredning. Bredd 55 - 109 cm, djup 40 cm, höjd 145 cm.

Slitage, fläckar, repor. Ej fullständigt examinerade, går ej att öppna utan nyckel. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK