ARMBAND, med briljantslipade diamanter, totalt ca 0.70 ct, och safirer, Uno A Erre, Italien.

18K vitguld. Importstämplat. Diamanter ca H/VS-SI. Längd 16 cm. Vikt 19,0 gram.

Slitage.

Utropspris
15 000 SEK