VASER 4 st Art Nouveau tidigt 1900-tal glas.

Den minsta Moser, resterande troligen Frankrike, höjd ca 7,5-18 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Nötta kanter.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    83 EUR
    94 USD

    Budhistorik (13 bud)
    6 8 dec 19:31850SEK
    4A 8 dec 18:15800SEK
    6 8 dec 18:15800SEK