Glas Övrigt
1121263
FLASKA, grönt glas med silverpropp, 1800-tal.

Oval bukig. Proppen stämplad Stockholm 1927. Höjd 14 cm.

Åldersbetingat slitage.

Placering: Arsenalsgatan 2, 111 87 Stockholm - O10
Anna Wehtje
Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa
+46 (0)8 614 08 22

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK